Blue River
We move our partners' business
KilometriParcurși73.062.019
Blue River

Despre noi Echipa noastră

Înfiinţată în anul 2000, ca o afacere de familie ce a plecat de la pasiunea fondatorului pentru tot ceea ce înseamna lumea şi tehnologia automobilelor, Blue River numără azi peste 80 de angajați ghidați de valorile conturate în 15 ani de evoluție.

VALORILE BLUE RIVER: Investește în oameni! Muncește susținut și pasionat! Pretuiește-ți partenerii! Fii consistent în decizii! Creează și respectă standardul de calitate! Ai răbdare!

Blue River

Alexandru Păun - Manager General

Alex@blueriver.ro

Blue River este un vis devenit realitate. Am creat împreună cu fratele meu o afacere plecând de la pasiunea pentru motoare; nu m-am gândit niciodată, când am cumpărat şi...

Mai mult
Blue River

Marian Păun - Manager tehnic

marian@blueriver.ro

Blue River

Nicu Păun - Manager transport intern

nicu@blueriver.ro

Blue River

Bogdan Saulea - Manager transport intracomunitar

Bogdan.saulea@blueriver.ro

Blue River

Mariana Guţu - Contabil Șef

Mariana.gutu@blueriver.ro

Dovedim permanent că pentru clienţii săi Blue River nu este doar un transportator, este un partener de încredere. Performaţa în domeniul transporturilor nu înseamnă doar punctualitatea la încărcări şi...

Mai mult
Blue River

Ana Vişan - Inspector Resurse Umane

Ana.visan@blueriver.ro

Blue River înseamnă în primul rând Echipă, o echipă tânără şi frumoasă, din care fac parte de aproape doi ani. Pun accentul pe echipă, pentru că într-o companie în...

Mai mult
Blue River

Dan Anghel - Coordonator transport intern

Dan.anghel@blueriver.ro

Blue River

Ștefan Ionuţ Toma - Coordonator transport internaţional

stefan.toma@blueriver.ro

Blue River

Felicia David - Coordonator transport internaţional

felicia.david@blueriver.ro

Newsletter

Email
Blue River

Bd. Timisoara nr.92b, sector 6, București
contact@blueriver.ro

© Copyright 2015 Blue River. Toate drepturile rezervate.
Blue River Română Blue River English

URMĂREȘTE-NE